Poslední předškolní dílna

Mgr. Věra Drapáková

V úterý 11.června jsme připravili poslední dílnu pro předškoláčky, naše milé budoucí prvňáčky.
Žáci a žačky 4.tříd provázeli malé kamarády při plnění zajímavých úkolů (odlití mušliček do sádry, interaktivní pexeso, interaktivní a manipulativní matematika, skládání obrázků zvířátek, plánování cesty na ostrov – práce s našimi roboty…).
Na všech stanovištích je přivítali usměvaví p. učitelé a p. učitelky. Po krátké svačince děti prožily zajímavý pokus s následným „požárem“ ve škole.
Na konci jsme se všichni společně vydali na ostrov POKLADŮ, kde nám náš hodný školní skřítek zanechal TAJEMNOU TRUHLU. Bylo krásné, jak se všem předškoláčkům rozsvítily oči, když poklad objevili v našem atriu.
Každý budoucí školáček může v klidu přijít v září do školy ve Strži a odemknout si ji svým vlastním klíčem.
Po šťastném shledání s rodiči jsme se přesunuli se „skoroprvňáčky“ do třídy, kde proběhla první informativní schůzka rodičů s budoucí p. třídní učitelkou.
DĚKUJEME za váš čas a příjemně strávené odpoledne.
                                                            Kolektiv pedagogických pracovníků